UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 9689166
nr 968 9166
Bordsur
förgylld brons, Gustaviansk stil 1800-tal, höjd: 37 cm
Kondition: skadad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 29 juni 2015
kl 21:01:22
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
- Klassiska
29 jun
Klassiska
Läs mer om Klassiska